
04-13-2008, 09:25 AM
|
 |
pixie of the wood
|
|
Join Date: Apr 2004
Posts: 10,575
|
|
Quote:
Originally Posted by dicksbro
Bit pricey, aren't they? Go to a dollar store and get a sleeve of 8 to 10 chocolate bars for $1.00 ... or 60 to 80 for the price of a cap ... and you could have the fun of chewing them into the shapes you prefer. 
|
but chocolate melts in your mouth. 
|